Máte viac ako 20 zamestnancov?

Platíte odvody za nezamestnávanie ľudí so zníženou pracovnou schopnosťou?

Využite možnosti zákona, ušetrite a zároveň si oddýchnite!

VYUŽITE SLUŽBY NÁŠHO ŠTÚDIA ŠTÍHLEJ LÍNIE RELAX 2000 FORMOU NÁHRADNÉHO PLNENIA a odvod za rok 2014 už platiť NEMUSÍTE!

Spoločnosť, ktorá zamestnáva viac ako 20 zamestnancov, je povinná podľa Zákona č. 5/2004 o službách zamestnanosti zamestnávať 3,2 % zdravotne postihnutých občanov. Ak tak neurobíte, musíte urobiť jednu z nasledujúcich možností:

    • zaplatiť odvody štátu za každého takéhoto chýbajúceho zamestnanca za neplnenie si povinného podielu zamestnávania občanov so zdravotným postihnutím

ALEBO

  • využiť náhradné plnenie a zadať zákazku alebo odobrať výrobky a služby chránenej dielne napr.: RELAX 2000 (ktorá zamestnáva až 4 zamestnancov so zníženou pracovnou schopnosťou až nad 70 %)

chranena-dielna

Vedeli ste, že náhradné plnenie je o 106 eur výhodnejšie za každého jedného ZŤP zamestnanca vyžadovaného zo zákona ako platiť štátu penále?

Služby pre zamestnancov môžete hradiť aj zo sociálneho fondu. Ak však využijete formu náhradného plnenia, sociálny fond môžete využiť na iné benefity pre zamestnancov.
Navyše je potrebné pripomenúť, že naše služby až do výšky náhradného plnenia (za rok 2014 je to 951 EUR na 1 ZŤP zamestnanca) dáte v plnom rozsahu do nákladov. Potvrdenie tejto skutočnosti vám automaticky dodáme.

Ak nemáte s náhradným plnením a súvisiacimi tlačivami doposiaľ skúsenosti, radi Vám pri vypĺňaní pomôžeme.

Naše štúdio štíhlej línie RELAX 2000 pôsobí na slovenskom trhu už 13–stu sezónu, snažíme sa neustále vzdelávať a prinášať novinky týkajúce sa starostlivosti o štíhlu a zdravú postavu. Máme pre vás jedinečné zariadenia, ktoré vám umožnia zbaviť sa prebytočných centimetrov a pritom oddychovať v príjemnom diskrétnom rodinnom prostredí. Ponúkame:

  • cvičenie na strojoch Slender Life
  • anticelulitídny program Rollmasáž Infra (jediné zariadenie v Bratislave)
  • thermochudnutie MONOTHERM (jediné zariadenie na Slovensku)
  • 10-minútové cvičenie na vibračnej platni VIBROFIT

Ponuku prístrojov na formovanie postavy sme zostavili tak, aby si každá žena podľa svojich individuálnych potrieb vybrala taký druh cvičenia, ktorý jej najviac vyhovuje. Môže ísť o aktívny pohyb SLENDER LIFE a VIBROFIT až po úplne relaxačné formy ROLLMASÁŽ INFRA a MONOTHERM.

Využite služby nášho Štúdia štíhlej línie RELAX 2000 formou náhradného plnenia a odvod za rok 2013 už platiť nemusíte!

Naše zariadenie sa nachádza v Ružinove v blízkosti Hotela NIVY alebo vedľa Hotela Premium. Pozývame Vás na návštevu, kde môžeme podmienky našej spolupráce osobne prediskutovať, vyskúšať si kvalitu našich ponúkaných služieb.

Doprajte svojmu telu zaslúžený relax a nájdite harmóniu. Ak si neviete vybrať, radi Vám poradíme. Stačí nás kontaktovať.

Spôsob realizácie zákazky:
Po podpise zmluvy, prípadne po obdržaní objednávky Vám dodáme faktúru na dohodnutý finančný objem na nami ponúkané služby. Pre príslušný Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny dodáte:

  • naše potvrdenie o realizácii zákazky
  • fotokópiu objednávky (zmluvy)
  • fotokópiu dokladu o zaplatení zákazky

Viac info:
Ing. Magdaléna Šarmírová
relaxsarmirova@gmail.com
mobil: 0905 155 946