Cvičenie pre všetky vekové kategórie

Bolí vás chrbát? Máte cukrovku? Vysokú nadváhu? Hanbíte sa ísť do fitka? Pomôžeme vám uniknúť z tohto začarovaného kruhu.

Riešením pre vás môže byť cvičenie na SLENDER STOLOCH, ktoré má posilňovací, relaxačný a aj redukčný účinnok. Je vhodný pre všetkých a hlavne pre tých, ktorí majú vysokú nadváhu (alebo zdravotné problémy) a nevládzu cvičiť na zemi.

Samozrejme si na Slender stoloch zacvičia aj tí, ktorí aktívne cvičia a chcú svoje cvičenie doplniť a spestriť.

Čo sú to SLENDER STOLY?

Ide o systém rekondičných stolov, ktoré sú poháňané elektromotorom. Jedna cvičebná hodina v našom salóne nahadí počtom pohybov až 6 hodín tradičného cvičenia. Prvé stroje vynašiel a patentoval biochemik Bernard H. Stauffer v Kalifornii počas epidémie detskej obrny v rokoch 1930 – 1950, kde pomohol svojej sestre, ktorú choroba pripútala na vozík, postaviť cvičením na nohy.

Okrem odstránenia rôznych zdravotných problémov (stuhnutosť svalov, bolesti kĺbov a chrbtice) vedľajším účinkom bola strata hmotnosti a vyformovanie postavy. Tieto stoly sa časom vyvíjali a upravovali až vznikla fitnes sada rekondičných stolov.

Ako prebeha cvičenie na Slender Life?

Na každom stole ležíte 10 minút a stroje vám pomáhajú cvičiť. Zabudnite na reklamný slogan „Stroje, ktoré cvičia za vás“. Nikto za vás nič neurobí, tak prečo to očakávať od strojov? Cvičenie je založené na špeciálnych izometrických cvikoch, ktorými „pomáhame“ pri cvičení jednotlivým strojom.

Každá klientka cvičí podľa svojej kondície. Ak má niekto vybudovanú kondíciu, je cvičenie na strojoch Slender life vhodným doplnkom a spestrením cvičenia a môže sa aktívne do cvičenia zapájať celých 10 minút na jednotlivých strojoch. Na druhej strane je tu možnosť cvičenia aj pre ľudí, ktorí nemajú kondíciu, majú vysokú nadváhu alebo ich zdravotný stav im nedovoľuje aktívne cvičiť. Postupne sa precvičia všetky svalové skupiny, kĺby a celé telo.

Aké budete mať výsledky po cvičení na Slender Life?

Záleží to úplne od vás a mnohých faktorov. Dôležitá je vaša disciplína a pravidelnosť cvičenia, váš vek a s tým spojený metabolizmus, váš zdravotný stav a možnosť aktívne sa zapájať do cvičenia a samozrejme 70 % úspechu závisí od vašich stravovacích návykov.

Pomocou cvičenia však určite SPEVNÍTE a VYFORMUJETE svoju postavu a pridaním racionálneho stravovania k cvičeniu aj stratíte zopár nechcených kilogramov a celkovo zoštíhlite celú svoju postavu. Po každom cvičení budete cítiť nárast energie a zároveň si odpočiniete a uvoľníte sa. V neposlednom rade cvičením zlepšíte svoj celkový zdravotný stav.

„Ja hodnotím za niekoľko ročnú návštevu v Relax2000, skvelé,skvelé,skvelé, doporučujem každej žene v každom veku, každá si tam nájde to svoje a hlavne ide z Relaxu2000 oddýchnutá s inými myšlienkami,aj keď si práve zacvičila napríklad na Slendroch:) a okrem iného personál na jedničku vrátane majiteľky Magdušky:) Ďakujem a pokračujem v cvičení“

IVANA KAKAŠOVÁ

„Aj ja mám s Relaxom2000 viacročné skúsenosti, som spokojná a odporúčam aj ostatným! Je tu veľmi príjemná atmosféra, hlavne milý a ústretový personál spoločne aj s p. majiteľkou. Na masážach u Vierky si vždy príjemne oddýchnem, zrelaxujem a už teraz sa teším, kedy sa zas „uvidíme“.“

IVA LUKÁČOVÁ GAŽOVIČOVÁ

Pozrite si naše aktuálne akcie a ušetrite!

Pravidelne meníme našu akciovú ponuku v ktorej máte možnosť zakúpiť si naozaj výhodné balíky cvičení.
AKTUÁLNE AKCIE

Skombinujte cvičenia a zvýšte efektivitu vášho chudnutia

Ďalšie cvičenia v našej ponuke